Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Akcie společnosti Eli Lilly letos úspěšně odolaly výprodeji na celém trhu. Důvodem relativní síly je kombinace specializace a širokého produktového spektra. V posledních dnech akcie farmaceutického gigantu po dlouhé době začaly oslabovat.

Eli Lilly je specialistou v oblasti léků na cukrovku. Mimo to má společnost řadu léků ve fázi výzkumu, které by mohly v budoucnu rozšířit její sortiment. Návrat na úroveň EMA-50 nám může nabídnout atraktivní příležitost ke vstupu na trh. Abychom se vyhnuli falešnému signálu, počkáme, až se cena po korekci vyšplhá nad pondělní svíčku.

Pokud se akcie otočí směrem vzhůru na úrovni EMA-50, mohli bychom otevřít dlouhou pozici nad pondělní svíčkou. Stop-loss umístíme pod minimem téže svíčky.

Akcie Eli Lilly: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Eli Lilly
Cenový graf LLY. Zdroj: Trader Workstation (3. 10. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Firemní účet

Chcete si pro svou společnost otevřít investiční účet a investovat obchodní majetek do cenných papírů? Získejte informace o našem investičním účtu pro firemní zákazníky: Firemní účet

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart