Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Akcie společnosti Eli Lilly již v tomto roce vykázala silnou výkonnost. Výrobce léků má široké portfolio léků s desítkami kandidátů, kteří by mohli v budoucnu rozšířit nabídku produktů. Po prudkém růstu v říjnu jsme právě zaznamenali ústup cen do oblasti EMA-20.

Eli Lilly je specialistou v oblasti léků na cukrovku a rakovinu. Návrat na úroveň EMA-20 nám může nabídnout atraktivní příležitost ke vstupu do akcií tohoto farmaceutického giganta.

Abychom se co nejlépe vyhnuli falešnému signálu, počkáme se vstupem po odražení, až se cena vyšplhá nad maximum z minulého pátku. Z aktuální perspektivy se jedná o cenu 589,00 USD. Obchod následně zajistíme těsně pod hranicí odražení.

Akcie Eli Lilly: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Eli Lilly
Cenový graf LLY. Zdroj: Trader Workstation (24. 10. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart