Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

First Solar je jedním z předních světových výrobců tenkovrstvých fotovoltaických modulů. Akcie solární společnosti se již delší dobu nacházejí na nákupních seznamech investorů. Nyní je akcie v dlouhodobé fázi konsolidace.

Společnost je komplexním poskytovatelem všech služeb od nákupu surovin až po sběr a recyklaci po skončení životnosti. Solární společnost má ve svém programu řešení pro systémové integrátory, vývojáře projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie a veřejné služby. First Solar profituje z celosvětového rozmachu obnovitelných zdrojů energie. Akcie v pondělí upoutala pozornost velkou býčí svíčkou a v průběhu dne se již dokázala vymanit z bočního pohybu.

Dlouhou pozici by bylo možné otevřít limitním příkazem za cenu 221,00 USD a zajistit ji těsně pod pondělní svíčkou. Je třeba věnovat pozornost dalším čtvrtletním údajům, které se očekávají 27. dubna.

Akcie First Solar a podmínky long pozice
Akcie First Solar: Cenový graf a vyznačená long pozice
Cenový graf FSLR. Zdroj: Trader Workstation (18. 4. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart