Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Fortinet poskytuje řešení kybernetické bezpečnosti. Společnost se specializuje na vývoj a prodej integrovaného softwaru a zařízení pro kybernetickou bezpečnost, které slouží k ochraně sítí a infrastruktur informačních systémů a k ochraně podnikových a vládních dat. Akcie vzbudily pozornost v únoru, kdy se vytvořil vzestupný gap. Od té doby cena akcií společnosti Fortinet nadále roste.

Kybernetická bezpečnost je s rostoucí digitalizací stále důležitější. Počet kybernetických útoků celosvětově roste. Aby společnosti a vlády zabránily souvisejícím škodám, musí vynakládat stále více peněz na protiopatření, což hraje společnosti Fortinet do karet. Akcie se v současné době konsolidují nad úrovní EMA-20.

Při ceně nad 72,00 USD by bylo možné otevřít dlouhou pozici a zajistit ji pod minimem z minulého týdne. Agresivní obchodníci mohou k zajištění pozice využít minimum ze dne proražení.

Akcie Fortinet: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Fortinet
Cenový graf FTNT. Zdroj: Trader Workstation (13. 6. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart