Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

HubSpot poskytuje cloudovou platformu pro správu zákazníků, která pomáhá společnostem zlepšit jejich marketingové a prodejní procesy. Na konci ledna se akcie dokázaly vymanit z bočního pohybu a zaznamenaly růst nad EMA-20 a EMA 50. Nejnověji se vytvořila těsná konsolidace pod úrovní 428 USD.

Společnost nabízí svým zákazníkům funkci ChatSpot.ai. Jedná se o chatovací nástroj v rodném jazyce pro zlepšení uživatelské zkušenosti. Díky tomuto nástroji mohou společnosti v budoucnu dosáhnout vyšší efektivity procesů v oblasti automatizace prodeje a řízení vztahů se zákazníky. Ačkoli společnost v současné době není zisková, mohlo by se tak stát mnohem dříve, než se původně předpokládalo.

Pokud akcie prorazí mantinel aktuálního bočního pohybu, bude to vhodná příležitost ke vstupu na trh. Pozici následně zajistíme těsně pod EMA-20. Tato oblast bude současně sloužit jako trailing stop.

Akcie HubSpot a podmínky long pozice
Akcie HubSpot: Cenový graf a vyznačená long pozice
Cenový graf HUBS. Zdroj: Trader Workstation (25. 4. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart