Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

LVMH je výrobce luxusních produktů. Z provozního hlediska neprobíhají věci zatím zcela hladce, protože luxusní sektor trpí slabou poptávkou z Číny. Přesto si akcie LVMH v letošním roce již výrazně polepšily.

Stejně jako celé odvětví se i LVMH v loňském roce potýkala s turbulencemi. Díky své silné pozici na trhu a síle významných značek se skupina se současnými problémy vyrovnává lépe než její konkurenti. Analytici jsou i nadále přesvědčeni o dobrých vyhlídkách skupiny vyrábějící luxusní zboží. Banka Barclays nedávno zvýšila doporučení pro akcie LVMH z “Equal Weight” na “Overweight” a zvýšila cílovou cenu z 825 na 937 EUR.

Býci se momentálně snaží opět překonat úroveň EMA-20. Cena by v žádném případě neměla klesnout pod linii EMA-50, což by nastavilo silný medvědí trend.

Akcie LVMH: Vstupní signál
Graf akcie LVMH
Cenový graf MC. Zdroj: Trader Workstation (2. 4. 2024)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart