Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

McKesson je americká společnost specializující se na zdravotnickou a lékařskou techniku, která prodává léčiva, farmaceutické výrobky, technická řešení pro řízení zdravotní péče a správu informací. Dále také doplňkové služby, které mají pomoci snížit náklady a zlepšit kvalitu služeb ve zdravotnictví. Po oživení ceny je nyní akcie ve fázi konsolidace.

Společnost je díky své komplexní nabídce produktů jedním z největších poskytovatelů zdravotních technologií v Severní Americe. Mezi zákazníky společnosti patří lékárny, nemocnice i maloobchodní prodejny s odděleními pro zdravotnické výrobky. McKesson rovněž dodává a instaluje systémy informačních technologií, které se používají zejména ve větších nemocnicích. Kromě toho skupina provozuje vlastní distribuční centra léčiv v 50 státech USA. Zde se zaměřuje na zprostředkování komunikačních kanálů mezi ošetřujícími lékaři, lékárníky nebo výrobci léčiv.

Při proražení z mantinelů konsolidace by bylo možné otevřít dlouhou pozici. Obchod by mohl být zajištěn pod EMA-50.

Akcie McKesson: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie McKesson
Cenový graf MCK. Zdroj: Trader Workstation (19. 9. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Profituje z klesajících cen

Akciový trh nejde vždy nahoru. Období se zvýšenou volatilitou a poklesem cen se objevují často. Investiční účet prostřednictvím LYNX vám umožní vedle nákupu akcií také spekulovat na pokles trhu a otevírat krátké pozice (prodej na krátko). Zjistěte více na: Short selling

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart