Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Investoři čelí několika nepříznivým faktorům, včetně makroekonomické nejistoty, prudkého nárůstu cen energií a neočekávané krize na Blízkém východě. Je proto důležité identifikovat společnosti, které mají lukrativní dlouhodobé vyhlídky a jsou schopny se vypořádat s krátkodobými tlaky.

Společnost Meta má významné vyhlídky na růst ve dvou hlavních technologických vlnách – AI a Metaverse. Odborníci se domnívají, že reklamní byznys společnosti Meta bude i nadále dosahovat lepších výsledků. Investice do AI pravděpodobně přinesou ovoce. Nedávné dočasné oslabení by mohlo představovat atraktivní vstupní příležitost do akcií společnosti působící v oblasti sociálních médií. Obchod můžeme zajistit těsně pod EMA-20.

Akcie Meta Platforms: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Meta Platforms
Cenový graf META. Zdroj: Trader Workstation (17. 10. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart