Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

MicroStrategy poskytuje software pro podnikovou analytiku a mobilitu. Značné zisky má společnost také z držení bitcoinů. Analytická platforma společnosti poskytuje přehledy a řídicí panely, které uživatelům umožňují provádět ad-hoc analýzy. Cena akcií v březnu prudce vzrostla a trend vstoupil do fáze korekce.

Společnost od roku 2020 výrazně investuje do bitcoinu a považuje tuto kryptoměnu za digitální zlato a uchovatele hodnoty. MicroStrategy je největším institucionálním držitelem nejznámější kryptoměny s více než 130 000 Bitcoiny. Společnost plánuje do kryptoměn investovat i nadále. Cena akcie se po prudkém propadu stabilizovala v oblasti EMA-50. V pondělí trend začal značně posilovat.

Na trh můžeme vstoupit v okolí 1330 USD. Dlouhou pozici následně zajistíme těsně pod 1200 USD. Akcie je silně náchylná na vývoj ceny bitcoinu.

Akcie MicroStrategy: Vstupní signál
Graf akcie MicroStrategy
Cenový graf MSTR. Zdroj: Trader Workstation (23. 4. 2024)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart