Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Activision Blizzard je americká společnost, která se zaměřuje na vývoj akčních, dobrodružných, sportovních, RPG a strategických videoher. Portfolio Activision Blizzard zahrnuje velmi úspěšné tituly, jakými jsou například Call of Duty, Skylanders, World of Warcraft, StarCraft a Diablo. Akcie byly během koronavirové krize velmi žádané. Silný uptrend se nyní dostal do zasloužené fáze korekce.

Activision Blizzard je typický příběh „stay at home“ akcie. Videohry byly během karantény velmi žádaným artiklem. Společnost má momentálně více než 400 milionů zákazníků. Během pandemie společnost realizovala za své produkty tržby 1,25 miliardy USD. Po zveřejnění údajů za druhý kvartál akcie otevřela gapem nahoru. Akcie by se nyní, vhledem ke druhé vlně koronavirové pandemie, opět mohla dostat do středu zájmu investorů.

V současné době vidíme mimořádně atraktivní konsolidaci. Pokud bude tato formace proražena směrem nahoru, bude se jednat o jasný kupní signál. Pozici bychom otevřeli na ceně 83,55 USD. Stop-loss umístíme těsně pod 80 USD. Pokud před otevřením trend klesne pod tuto cenu, nastavení bude stornováno.

Akcie Activision Blizzard

Akcie Activision Blizzard

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart