Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Adidas je jednou z předních světových společností v oblasti sportovního zboží, která se zaměřuje na širokou škálu výrobků. A to jak pro profesionální sportovce, tak pro amatéry. Akcie prošla dlouhým obdobím poklesu. Po oznámení změny ve vedení se v listopadu vrátila euforie a akcie výrobce sportovního zboží posílily o více než 40 %.

Silné oživení po zprávě o změně ve vedení je v současné době korigováno. V poslední době se na grafu vytvořila konsolidace, od které by mohl začít nový dynamický uptrend. Cena však nesmí klesnout pod 120 EUR, což by celé nastavení stornovalo.

Při cenách nad 128,50 EUR můžeme otevřít dlouhou pozici, kterou následně zajistíme těsně pod EMA-20.

Akcie ADS: Vstupní signál do long pozice
Akcie ADS graf
Cenový graf akcie ADS. Zdroj: Trader Workstation (6. 12. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart