Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Adidas se zaměřuje na širokou škálu výrobků a nabízí jak vrcholovým sportovcům to nejlepší možné vybavení, tak oblečení pro volnočasové aktivity pro amatéry, kteří se chtějí podílet na nejnovějších módních trendech. V loňském roce akcie výrobce sportovního zboží značně oslabila. Po oznámení změny ve vedení společnosti se v listopadu vrátila euforie a cena akcií adidas vzrostla o více než 40 %. Po této silné výkonnostní fázi následovala korekce a momentálně se trend konsoliduje podél EMA-20.
Výrobce sportovního zboží by měl profitovat z rozvolňování restrikcí v Číně po pandemii COVID-19. Pokud býci zůstanou u kormidla, mohl by brzy začít nový dynamický uptrend. Cena by však neměla klesnout pod EMA-20.
Dlouhou pozici lze otevřít při proražení hranice 150,10 EUR. Stop-loss následně umístíme pod posledním krátkodobým minimem.

Akcie ADS: Vstupní signál do long pozice
Denní graf akcie ADS se zakresleným vstupním signálem na stranu long
Cenový graf akcie ADS. Zdroj: Trader Workstation (31. 1. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart