Cenový graf akcie Airbus
Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Airbus Group je považována za největší evropskou leteckou společnost, která působí v oblasti civilního letectví, vojenské techniky, vesmírné techniky a souvisejících služeb. Akcii se po dynamickém pohybu z listopadu ještě nepodařilo vymanit se z postranního pohybu. Momentálně evidujeme pokles zpět k EMA-20 a EMA-50. Společnosti se podařilo získat velkou zakázku na Dubai Airshow.

Akcie Airbus by nyní mohla využít klouzavé průměry jako odrazový můstek k udržitelnému proražení boční fáze. Býci by poté mohli iniciovat dynamický pohyb nahoru. Pozici lze otevřít nad maximem pondělní svíčky. Pozici lze zajistit těsně pod EMA-20 a EMA-50. Defenzivnější investoři mohou pozici otevřít až při proražení listopadového maxima. Nad touto linií by měl nárůst ceny akcie zrychlit.

Plán nákupu akcie Airbus

Cenový graf akcie Airbus

 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

Přečtěte si také

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart