Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Airbus je největší evropská letecká společnost. Je primárně aktivní v oblastech civilního letectví, obranných technologií a v oblasti vesmírných technologií. Akcie Airbus se v únoru dostaly pod velký tlak. Po pokusu o zotavení jsme v posledních týdnech byli svědky konsolidace, kterou akcie minulý čtvrtek přerušily velkým býčím skokem.

Společnost představila silné čtvrtletní výsledky. Také oznámila, že do léta 2023 se očekává nárůst měsíční výroby modelové řady A320neo na 65 letadel, což je více než před pandemií. Americká banka JPMorgan následně zvýšila cílovou cenu pro Airbus ze 170 na 180 EUR. Akcie Airbus se nicméně nedokázala vymanit z celkového oslabení trhu v posledních dnech a klesla zpět pod trendovou linii. Pokud se celková situace na trhu opět vyjasní, měly by se akcie výrobce letadel dostat na přední místa nákupních seznamů investorů.

Dlouhou pozici můžeme otevřít nad maximem z minulého týdne a zajistit ji pod posledním krátkodobým minimem.

 

Long signál na akcie Airbus
cenový graf akcie AIR

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart