Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.

Grafické karty vyvinuté AMD se používají v herních konzolích i v PC a noteboocích. Specialista na čipy je také aktivní v oblasti cloud computingu a virtualizovaných pracovních platforem. Společnost profituje z obecného trendu digitalizace. Pokud bude současná síla na celkovém trhu pokračovat, neměly by akcie AMD chybět na nákupních seznamech investorů.

Pokud se býci dostanou nad pondělní maximum, lze otevřít dlouhou pozici, kterou zajistíme těsně pod minimem prorážející svíčky. Akcie AMD má momentálně obrovský potenciál za přijatelné riziko.

long signál akcie AMD
Cenový graf akcie AMD

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart