Technická analýza akcie AAPL
Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Akcie Apple jsou ve stabilním uptrendu s půlročním ziskem téměř 18 %. Začátkem roku 2022 dosáhla akcie historického maxima. V průběhu ledna však trend značně klesl ruku v ruce s celým technologickým sektorem. Nyní se akcie opět stabilizovala. Návrat k EMA20 nabízí možnost otevřít dlouhou pozici.

Apple se dokázal vyrovnat s nedostatkem čipů na trhu lépe než konkurenční společnosti a nedávno opět vykázal rekordní zisky. Výrobce iPhonů je nejhodnotnější společností na světě s hodnotou přibližně 2,6 bilionu USD.

Pokud bude růst nadále pokračovat, můžeme otevřít dlouhou pozici. Cena by následně mohla posílit i nad historické maximum. Pozici lze zajistit pod EMA-20. Další čtvrtletní údaje společnost zveřejní 28. dubna. Máme tudíž pro náš obchod dostatek času.

 
Akcie Apple - long signál
Technická analýza akcie AAPL

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

Přečtěte si také

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart