Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Biogen je biotechnologická společnost specializující se na vývoj léků v oblasti neurologie a zabývá se zejména lečbou roztroušené sklerózy. Akcie je v posledních měsících jedním z vítězů. Po obrovském skoku na konci září se cena dostala nad EMA-20 a momentálně probíhá korekce, v rámci které trend klesl zpět k EMA-50.

Společnost působí také v oblasti onkologie, revmatologie a hemofilie. Mezi její největší úspěchy patří první geneticky upravená vakcína proti hepatitidě B. Je docela možné, že investoři si po neúspěchu v podobě formace býčí vlajky opět zvolí akcie biotechnologické společnosti.

Při cenách nad 295 USD by mohlo být otevření dlouhé pozice slibné. Obchod následně zajistíme pod EMA-20. Dokud je však celkový trh v medvědím prostředí, doporučujeme počkat.

Akcie BIIB: Vstupní signál do long pozice
Akcie BIIB graf
Cenový graf akcie BIIB. Zdroj: Trader Workstation (20. 12. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart