Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Bumble je seznamovací aplikace, kterou v roce 2014 založil bývalý manažer Tinderu. Stejně jako Tinder i Bumble používá model vyhledávání potenciálních protějšků přejetím prstu doprava nebo doleva. Bumble je výjimečný tím, že v případě nalezení shody mohou první zprávu poslat pouze ženy. Aplikace sdružuje nejen nezadané, kteří hledají rande, ale nabízí také režim “BFF” pro navázání platonického přátelství a režim Bizz pro uživatele, kteří chtějí budovat profesní síť.

Služba je zdarma, ale nabízí dva placené plány s více funkcemi, Bumble Boost a Bumble Premium. V posledních dnech akcie v rámci konsolidace otestovaly hodnotu EMA20 a poté se vrátily zpět nahoru. Dlouhou pozici můžeme otevřít při proražení ceny 35 USD. Obchod následně zajistíme pod 31,50 USD. Stop-loss umístíme pod minimum prorážející svíčky.

Akcie Bumble a podmínky vstupu do long pozice
Cenový graf akcie Bumble
Cenový graf akcie BMBL. Zdroj: Trader Workstation (19. 7. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart