Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

ConocoPhillips je energetická společnost, která se zabývá těžbou ropy a zemního plynu. Aktivity firmy zahrnují celosvětový průzkum, těžbu, přepravu, marketing a také výrobu energie. Vysoké ceny ropy a plynu způsobily, že cena akcií v posledních měsících neustále rostla.

Společnost je známá mimo jiné svým inovativním přístupem k podmořským operacím a k průzkumu a těžbě ropy. Byla vyhlášena nejbezpečnější energetickou společností na světě. Díky těmto přednostem získala společnost ConocoPhillips náskok před svými konkurenty, z čehož nyní značně profituje. Pokud ceny ropy zůstanou i nadále vysoké, měla by akcie ConocoPhillips nadále posilovat.

Akcie již během pondělního obchodování prorazily směrem vzhůru. Cílem je nyní vstoupit na trh limitním příkazem. Stop-loss pak lze jednoduše umístit pod minimum pondělní svíčky.

Long signál na akcie COP
Cenový graf akcie COP

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart