Americká biotechnologická společnost je jednou ze společností s vysokou mírou nákladů. Společnost negeneruje ani tržby ani zisky. Akcie byla od začátku roku poměrně stabilní. Nicméně zprávy, že nejslibnější produkt společnosti nedosáhl většího úspěchu ve fázi 2b klinických studií se však na ceně akcií silně odrazilo.

 

Nedávné zprávy vedly některé účastníky trhu uzavřít pozice. Po propadu cen o více než 50% se tato akcie mezitím mírně zotavila. Prozatímní oživení je však opět důležitým testem a býkům může opět dojít dech.

Vidíme zde vynikající krátkou příležitost. Kdyby se low ceny z posledních dnů prolomily, medvědi by sem mohli dostat zpět ke kormidlu. Návrat k low hodnotám z počátku černa je velmi reálný. Teoreticky trend může klesnout ještě níže.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart