Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Deutsche Bank je největší bankovní společnost v Německu a je jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb. Společnost přitom zaujímá vedoucí postavení v oblasti mezinárodního obchodování s cizími měnami, dluhopisy a akciemi.

V posledních letech ale investoři Deutsche Bank nemají mnoho důvodů k radosti. Od finanční krize byla cena akcií silně zatížena roky restrukturalizace, miliardovými ztrátami a navyšováním kapitálu. Společnost na konci ledna vykázala nejlepší výsledky od roku 2011. Finanční instituce pravděpodobně splnila svůj hlavní úkol a mohla se konečně vrátit k udržitelnému růstu. Dalším katalyzátorem by byl růst úrokových sazeb.

Trend se nyní vrátil zpět k EMA-20. Pokud se návrat nezastaví zde, dalším supportem by mohl být EMA-50. Pokud býci po návratu opět přeberou iniciativu, můžeme otevřít dlouhou pozici. Stop-loss lze umístit pod EMA-20. Pokud by eskalující konflikt na Ukrajině vedl k nižším cenám, nový support bychom mohli definovat na 12,50 EUR.

 
Lonk signál na akcie DBK
Cenový graf akcie DBK

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart