Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Společnost Enphase Energy vyrábí mikroinvertory pro solární fotovoltaiku. Po výkyvech v posledních měsících býci v červenci převzali iniciativu. Po silném pohybu následovala konsolidace a návrat k EMA-20. Solární a fotovoltaický sektor zažívají boom. Střídače jsou obvykle vyprodané a mají dlouhé dodací lhůty. I přes momentálně vysoké ceny je o zboží stále zájem.

S návratem do oblasti EMA-20 se nám naskýtá atraktivní příležitost ke vstupu na trh. Pokud by trend klesl pod EMA-20, tak nastavení stornujeme. Kupním signálem je překonání pondělního maxima. Pozici následně zajistíme pod minimem prorážející svíčky. V ideálním případě to bude i pod EMA-20.

Akcie ENPH: Long signál
Cenový graf akcie ENPH
Cenový graf akcie ENPH. Zdroj: Trader Workstation (23. 8. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart