Čtvrtletní výsledky, které nedávno zveřejnila společnost Facebook, byly na trhu dobře přijaty, což na konci dubna zvýšilo konečný cenový skok. Korekce na Wall Streetu také odstartovala. To probíhá řádně a neporušený vzestupný trend ještě nebyl porušen.

Cenový trend je velmi podobný poslednímu rozdílu příjmů, který vznikl na konci tohoto ledna. Rychle nabyté výdělky byly v té době využívány také především pro výběr zisků. Nicméně, když ceny narazily na 50-denní linii, býci převzali iniciativu a poháněli akcii nahoru. Nyní by se tento scénář mohl opakovat.

Doporučujeme nepodléhat předčasnému vstupu do obchodní pozice. Akcie musí nejprve narušit nakreslenou formaci, aby se spustil nákupní signál. Pokud si chcete být jisti, nastavte si spouštěč k nákupu na hodnotu 189 USD. Stop-loss pak může být nastaven pod dolní bod otáčení (low pivot) posledních týdnů.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart