Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Společnost International Business Machines (IBM) je jedna z největších světových dodavatelů hardwaru, softwaru a služeb a řešení pro elektronické podnikání. Firma je zastoupena ve více než 170 zemích světa. Mezi její klienty patří i nemocnice, obchody s potravinami, telekomunikační společnosti, mediální společnosti a dodavatelé energií. Cena akcií od konce května do začátku června rostla. V posledních dnech se však trend dostal do fáze korekce.

Akcie IBM vykazovaly v průběhu výprodeje technologických akcií relativní sílu. Pravděpodobně budou patřit k akciím, které budou v době oživení trhu na předních místech nákupních seznamů investorů. Pokud se býkům podaří opět překonat EMA-20, technický výhled se opět vyjasní. To je také náš nákupní signál. Dlouhou pozici můžeme otevřít na ceně 138 USD. Stop-loss umístíme pod minimum pondělní svíčky nebo pod EMA-50.

 

Vstupní signál do long pozice na akcii IBM
Cenový graf akcie IBM

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart