Cena akcií společnosti Intel (INTC) byla od dubna opravena o téměř 30 procent. Nyní se akcie výrobce polovodičových čipů již několik týdnů šplhá nahoru. Titul je v současné době v silném uptrendu nad hranicí EMA 50 a EMA 20. Pokud Intel nyní překonal odpor na 58,80 USD, poskytl by dobré příležitosti pro vstup na trh.

 

Intel konsoliduje v úzkém rozmezí pod rozsahem odporu na ceně 58,80 USD. Mezera k EMA 50 je velká, takže je momentálně ideální situace pro otevření pozice při proražení. Pokud bude akcie dále korigovat, zvýšila by se pravděpodobnost udržitelného proražení a nárůstu, což by nám přineslo atraktivní obchod, který se dá dobře zajistit.

Vstupním signálem je proražení diskutované resistence. Při otevření pozice nad cenou 59 USD, bychom měli být na bezpečné straně trendu.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart