Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Největší světová průmyslová plynárenská společnost si v současné krizové situaci vedla dobře. Společnosti Linde se podařilo i během koronavirové krize neustále zvyšovat marže, což je jasný signál o vysoké kvalitě jejího obchodního modelu. Po silném růstu v roce 2021 cena akcií na začátku roku 2022 poklesla. Nyní se však akcie Linde zotavily a již několik týdnů se trend pohybuje do strany.

Společnost Linde nedávno zvýšila cenové prognózy v důsledku dobrých výsledků v prvním čtvrtletí. V době energetické transformace by měl být vodíkový závazek společnosti Linde dalším katalyzátorem ceny akcií. Deutsche Bank Research má pro akcie Linde rating Buy a cílovou cenu 352 EUR.

Cena akcie se nachází nad všemi důležitými klouzavými průměry a jen těsně pod 52týdenním maximem. Mohlo by se stát, že zde brzy dojde k proražení na nové historické maximum. Dlouhou pozici můžeme otevřít v oblasti 305 EUR, kterou již býci testovali v pondělí. Po vstupu můžeme obchod zajistit těsně pod EMA-20.

Long signál na akcie Linde (LIN)
Cenový graf akcie LIN

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart