Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
Lucid Group je americká automobilová společnost specializující se na výrobu prémiových elektromobilů, která začala vyvíjet svůj vlastní elektrický vůz v roce 2014. V říjnu 2016 firma Lucid oficiálně oznámila, že vyvíjí prémiové plně elektricky poháněné vozidlo. Oznámení o vývoji modelu Lucid Air s dojezdem přes 800 km vyvolalo v loňském roce vzrušení na akciovém trhu. Cena akcií se během krátké doby více než zdvojnásobila.
 

Od roku 2018 je Lucid také výhradním dodavatelem baterií pro závodní sérii Formule E. S technologií Formule E je luxusní sedan Lucid Air křížencem Tesly a Ferrari. Americká automobilka plánuje začít prodávat svá auta v Evropě v roce 2022. Zprávy o uvedení vozidel na evropský trh minulý pátek vrátily býky zpět do hry. Kupním signálem je překonání maxima páteční svíčky. Pozici můžeme zajistit pod polovinou stejné svíčky. Pokud chcete pozici nechat více prostoru, můžete stop-loss umístit až na cenu 37,50 USD.

Long signál na akcie LCID
Cenový graf akcie LCID
 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart