Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Lululemon vyvíjí a prodává sportovní oblečení a doplňky. Poté, co cena akcií v listopadu loňského roku vzrostla na 485 USD, následoval pokles na 278 USD. Dobré čtvrtletní výsledky z konce března opět přivedly býky zpět do hry. Nyní byl trend určitou dobu ve fázi konsolidace.

Nové produkty a přetrvávající vysoká poptávka po prémiových produktech zajišťují společnosti stabilní příjmy, čímž se dokáže efektivně vyrovnat s vyššími náklady na dopravu. Po proražení mantinelů konsolidace se akcie opět dostala nad EMA-200. Kupní signál byl již naplněn. Pokud bude trend nadále růst, můžeme ovšem pozici stále otevřít.

Další kupní signál leží na ceně 400 USD. Pozici můžeme zajistit pod minimem pondělní svíčky. Pokud by před otevřením pozice cena klesla pod 375 USD, nastavení stornujeme.

Cenový graf akcie LULU

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart