Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Facebook se nedávno přejmenoval na Meta Platforms. Metaverse je nyní základem strategie společnosti. Cena akcií se letos dostala pod značný tlak. Se zveřejněním posledních čtvrtletních údajů se však akciím podařilo opět překonat hranici EMA-20. Mark Zuckerberg považuje metaverse za další důležitý milník v oblasti technologií a sociálních médií.

Společnost Meta Platforms plánuje v letošním roce investovat do svého podnikání více než 30 miliard USD. Výdaje na nové technologie metaverse a rozšířenou realitu by mohly v nadcházejících letech přinést silnou konkurenční výhodu. Společnost Meta Platforms chce být v této oblasti jednoznačným lídrem.

Pokud akcie společnosti budou dále posilovat, můžeme otevřít dlouhou pozici. Akcie můžeme nakoupit za cenu 213 USD. Pozici následně zajistíme těsně pod EMA-20 nebo pod minimem posledních 2 obchodních dnů.

Akcie Meta Platforms: Nákupní signál
Cenový graf akcie FB

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart