Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Akcie Microsoft v posledních měsících značně oslabovaly. Za 6 měsíců ztratily přibližně 13,5 % ze své hodnoty. Nedávno však došlo k vytvoření vyššího minima i maxima. Dlouhodobý klesající trend se pravděpodobně blíží ke svému konci. Společnost ve svých posledních čtvrtletních údajích zcela naplnila očekávání analytiků. Pozitivní přínos měla zejména cloudová platforma Azure, ale významně se prosadila i kariérní síť LinkedIn. Dohoda o převzetí herního giganta Activision Blizzard za 69 miliard USD by také mohla být dalším impulsem k růstu.

Boční pohyb poslední několika dní poskytuje jasné signály pro kupní signál i stop-loss. Společnost Microsoft oznámí nové čtvrtletní údaje 26. července po uzavření trhu. Pokud pozici uzavřeme do té doby, vyhneme se tak riziku, že by výsledky mohly přinést negativní impuls.

 

Plán obchodu na stranu long u akcie Microsoft
Cenový graf a plán obchodu u akcie Microsoft

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart