MongoDB je dokumentově orientovaná NoSQL databáze napsaná v programovacím jazyce C++. Do roku 2018 mohla být používána zdarma. Od té doby je využití databáze zpoplatněno, což se stalo silným impulsem pro býky. Od IPO v roce 2017 se cena akcií zčtyřnásobila.

Akcie MDB občas nejsou pro slabší nátury, jelikož volatilní trend může občas velmi poskočit opačným směrem. To znamená, že tato akcie může být obchodována pouze, pokud jsou na trhu dobré podmínky. To se stalo právě teď, protože konsolidace posledních několika dní nám umožňuje vstup s vynikajícím poměrem rizika ku zisku.

První vstupní signály vidíme nad cenou 150 USD. V důsledku toho můžeme stop loss nastavit pod nejnižší hodnotu z pondělí. Pokud budou býci pokračovat v rally, ceny se mohou brzy pohybovat v rozmezí od 170 USD do 180 USD. RRR je v současné době 5, což je velmi atraktivní.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart