Minulý týden online streamingová společnost oznámila své výsledky za poslední čtvrtletí. Čísla jsou velmi smíšená a zatím nebylo jasné, jak na ně budou akcionáři reagovat. Začátkem týdne se býci znovu ujali kormidla, čímž vytvořili zajímavý vstupní signál.

Skutečný nákupní signál již byl spuštěn s proražením ceny 370 USD. Nyní je potřeba nalézt opět dobrou šanci pro vstup. Spoléháme na malý zpětný odraz. Pokud by v důsledku toho došlo k rozbití mezilehlého maxima ve výši 380 USD, nebylo by nic, co by bránilo tomu, aby trend vzrostl na předchozí high cenu.

Průlomová svíčka z pondělí značí jasný nákupní signál. Počkáme na další svíčku, která by potvrdila další býčí trend. Měla by tedy zavřít výše než na low ceně průlomové svíčky. Hledáme tedy vstup do obchodu na ceně okolo 371 USD.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

 

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart