Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Neurocrine Biosciences je biofarmaceutická společnost, která vyvíjí léky na léčbu neurologických a endokrinních onemocnění a poruch. Poté, co akcie v květnu dosáhly minima v okolí 75 USD, jsme byli svědky oživení, které následně přešlo do bočního pohybu. V srpnu přišel první býčí impuls, po kterém následovala konsolidace.

S rostoucím věkovým průměrem populace roste potřeba lékařské péče a léků, z čehož Neurocrine Biosciences profituje. Akcie si v posledních dnech vytvořila pěknou základnu nad EMA-20. Pokud se nyní býkům podaří převzít iniciativu, mohlo by dojít k novému uptrendu. Dlouhou pozici můžeme otevřít při překonání ceny 108 USD. Stop-loss umístíme těsně pod EMA-20.

Vstupní podmínky do long pozice na akcii NBIX
Cenový graf akcie NBIX
Cenový graf akcie NBIX. Zdroj: Trader Workstation (31. 8. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart