Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Společnost Palo Alto Networks poskytuje řešení síťového zabezpečení pro podniky, poskytovatele služeb a vládní agentury. Navzdory oslabení technologických akcií se akcie softwarové společnosti obchoduje nad hodnotou EMA-20 a těsně pod svým historickým maximem.

V dnešní době si žádná společnost nemůže dovolit, aby neoprávnění uživatelé získali přístup do její sítě nebo dokonce k jejím datům. V průběhu stále se rozvíjející digitalizace jsou řešení kybernetické bezpečnosti velmi žádaná. Vzhledem k tomu, že se akcie v poslední době konsoliduje těsně pod svým historickým maximem, mělo by být jen otázkou času, kdy dojde k proražení. Pokud dojde k celkovému oživení trhu, je velmi pravděpodobné, že silně vzroste poptávka po technologických akciích.

Při proražení konsolidace můžeme otevřít dlouhou pozici a zajistit ji těsně pod pondělním minimem. Cena nesmí před otevřením pozice klesnout pod 610 USD. V tomto případě nastavení stornujeme.

Akcie PANW - vstupní signál do long pozice
Cenový graf akcie PANW

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart