Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
Americká farmaceutická společnost Pfizer, která společně s německou společností BionTech vyvinula a vyrábí mRNA vakcínu proti COVID-19, je mezi investory nadále žádaná. Po boční fázi dokázala akcie v listopadu vyrazit směrem nahoru a po řadě vzestupných gapů v prosinci trend posílil na rekordní úroveň 61 USD. Tento silný pohyb je nyní korigován.
 
Pfizer nedávno potvrdil harmonogram vývoje vakcíny výhradně proti mutaci omikron. V souladu s tím je plánováno vstoupit do klinické fáze příští měsíc. Vakcína by pak mohla být dostupná v březnu. Cena akcie momentálně klesá a nyní se dostala pod EMA-20. Pokud se býkům podaří tento důležitý klouzavý průměr získat zpět, lze uvažovat o otevření dlouhé pozice. Konkrétně můžeme jako kupní signál využít maximum svíčky z minulé středy. Pozici můžeme následně zajistit po minimem svíčky z minulého úterý.
Long signál na akcie PFETechnická analýza akcie PFE
 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart