Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

S tržní kapitalizací přibližně 304 miliard USD je Pfizer po Johnson & Johnson druhou největší farmaceutickou společností na světě. S lékem na potenci Viagra a vakcínou Corminaty proti COVID-19 (vyvinutou společně s BionTech) se firma Pfizer již několikrát zapsala do farmaceutické historie.

Aktuálně je trend ve fázi korekce, přičemž těsně nad EMA-20 se vytvořila silná rezistence. Nový lék Paxlovid proti COVID-19 již získal schválení od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Evropské lékové agentury (EMA). Od té doby po něm raketově roste poptávka od řady států.

Další čtvrtletní údaje budou zveřejněny 8. února před otevřením burzy, takže toto nastavení je koncipováno spíše krátkodobě. Pokud do té doby budou akcie vykazovat slabost, nastavení stornujeme. V případě, že se býkům podaří překonat rezistenci na ceně 54 USD, může se tato úroveň stát odrazovým můstkem pro lukrativní obchod. Stop-loss můžeme umístit pod poslední krátkodobé minimum.

 
Long signál na akcie PFE
Technická analýza akcie PFE

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart