Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
Qualcomm je přední technologická společnost, která vyvíjí různá řešení pro bezdrátovou hlasovou a datovou komunikaci. Velká část modulů v chytrých telefonech pochází právě od Qualcomm. Na začátku listopadu se na grafu vytvořil velký vzestupný gap a cena následně posilovala. Nyní se trend dostal do boční fáze.
 
Akcie Qualcomm si při nedávném poklesu akciových trhů vedly poměrně dobře. Qualcomm má široké produktové portfolio a se svými čipy bude také důležitým hráčem v sektoru elektromobilů a metaverse. Aktuální cena akcií je velmi příznivá.
 
Cena je momentálně v okolí důležitého supportu, od kterého by mohl začít nový uptrend. Akcie v pondělí vykázala působivý obrat a nyní lze otevřít pozici bezprostředně a zajistit ji pod nedávným minimem. Je velmi pravděpodobné, že již došlo k otočení trendu.
 
Lonk signál na akcie QCOM
Cenový graf akcie QCOM
 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Profituje z klesajících cen

Akciový trh nejde vždy nahoru. Období se zvýšenou volatilitou a poklesem cen se objevují často. Investiční účet prostřednictvím LYNX vám umožní vedle nákupu akcií také spekulovat na pokles trhu a otevírat krátké pozice (prodej na krátko). Zjistěte více na: Short selling

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart