Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Shell se podílí na projektech průzkumu a těžby nerostných surovin a zemního plynu v přibližně 70 zemích. Společnost je jedním z největších světových distributorů paliv a maziv. V červnu a v červenci se akcie propadly kvůli klesajícím cenám ropy. Poté se však býkům podařilo cenu akcií opět posunout nad EMA-20 a EMA-50, které jsou nyní testovány.

V současné době vysoká úroveň cen ropy a benzínu zajišťuje energetické společnosti i nadále vysoké zisky. Společnost může tyto peníze využít k rozsáhlým restrukturalizačním opatřením v oblasti obnovitelných zdrojů energie, která jí zajistí, že bude i v příštích desetiletích jednou z nejziskovějších (energetických) společností na světě.

Aktuální oslabení ceny akcií Shell nám nabízí lukrativní možnost vstoupit na trh. Dlouhou pozici můžeme otevřít při překonání ceny 27 EUR a zajistíme ji pod pondělním minimem.

Akcie Shell graf
Cenový graf akcie SHELL. Zdroj: Trader Workstation (14. 9. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart