Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

SunPower se zaměřuje na produkty z oblasti solární technologie. Sortiment výrobků zahrnuje vysoce výkonné solární moduly, montážní a sledovací systémy a různé služby, jako je analýza, návrh a instalace nebo financování systémů. Akcie na konci července udělala radostný skok a dokázala se znovu dostat nad úrovně EMA-20 a EMA-50. Následovala ostrá korekce.

Solární sektor zažívá boom. Lidé chtějí využívat solární energii pro své domy, aby ušetřili za drahou elektřinu. Poptávka po fotovoltaických systémech neustále roste. Současné oslabení v rámci formace býčí vlajky zpět na EMA-20 nám nabízí příležitost k otevření dlouhé pozice. Pokud se dostaneme se zavíracími cenami pod EMA-20, mohl by nám EMA-50 poskytnout nový support.

Ceny nad 27,60 USD nabízejí příležitost k otevření dlouhé pozice. Stop loss umístíme pod EMA-20 a pod minimum minulého týdne.

Akcie SunPower graf
Cenový graf akcie SPWR. Zdroj: Trader Workstation (21. 9. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart