Switch provozuje v USA datová centra pro telekomunikace, cloudové systémy a další oblasti. IT společnost vstoupila na burzu na konci ruku 2017 a od té doby cena jejích akcií prakticky nepřetržitě klesá. Teprve začátkem roku 2019 zde býci provedli úspěšný obrat, kterým se povedlo nastavit silný uptrend.

Akcie v posledních obchodních dnech vykazovala relativní sílu oproti celkové situaci na trhu. To je známkou zvýšeného zájmu investorů o společnost a známkou, že nastavené rally bude pokračovat. Již tento týden může pravděpodobně dojít k proražení významné resistence na ceně 11 USD. Jako racionální cíl se jeví gap na ceně 13,80 USD.

Kupní signál je proražení ceny 11,30 USD, abychom předešli falešnému průrazu. Stop-loss je nastavený poměrně blízko, což nám dává lukrativní RRR. Navíc proražení ceny 10,80 USD by indikovalo možné otočení směru trendu.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart