Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.

Vítězství demokratů v USA by také mohlo z dlouhodobého hlediska vytvořit pozitivní prostředí pro konopí. Joe Biden je dlouhodobým zastáncem plošné legalizace marihuany. New Jersey se navíc nedávno stalo 13. americkým státem, který podepsal zákon legalizující marihuanu. V polovině prosince oznámili dva kanadští výrobci konopných produktů Tilray a Aphria, že usilují o fúzi, čímž by získali globální dominanci v konopném průmyslu.

Pokud se trend vrátí zpět k EMA-20, můžeme otevřít dlouhou pozici s velice lukrativním RRR. Akcie by však v žádném případě neměly klesnout pod EMA-50. Prvním cenovým cílem je 35 USD. Akcie však mohou posílit mnohem více.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart