Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Výrobce baterií získal v posledních letech vedoucí postavení na trhu v segmentu naslouchadel a své zkušenosti s mikrobateriemi využívá také u bezdrátových sluchátek. Mezi zákazníky patří i technologičtí giganti Apple a Samsung. Akcie Varta se v posledních měsících na nákupních seznamech investorů příliš neobjevovaly.

V květnu se však karta obrátila a býci se vrátili do hry. Vstup společnosti Varta do odvětví baterií pro elektronická vozidla nadále mezi investory vyvolává euforii, jelikož aktivity v tomto segmentu poskytují prostor pro mnohamiliardový růst. Analytici očekávají v roce 2030 tržby přes 2,5 miliardy EUR.

Po silném pátku otevřela akcie v pondělí vzestupným gapem, čímž se jí podařilo prorazit linii klesajícího trendu. Návrat a následné odražení od této linie nám poskytne zajímavou vstupní příležitost. Pokud dojde k poklesu do oblasti 86 EUR a trend se poté opět otočí směrem vzhůru, můžeme otevřít dlouhou pozici. V průběhu dne sledujte odpovídající intradenní signály. Stop-loss můžeme umístit pod minimum z minulého pátku nebo pod EMA-20.

Akcie Varta: Vstupní signál do long pozice
Cenový graf a analýza akcie Varta

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart