Společnost Walt Disney (Symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především díky svým filmovým produkcím. Walt Disney také provozuje své světoznáme tematické zábavní parky Disneyland. S oznámením, že společnost zahájí vlastní streamovací službu, akcie posílily. Nicméně ani Walt Disney se nevyhnul nedávný výprodej na americkém trhu.

Zábavní parky a hotely budou na chvíli ovlivněny pandemií koronaviru. Na druhé straně interní streamovací služba Disney pravděpodobně získá nové předplatitele. Disney je díky svému vysoce kvalitnímu obsahu jedním z vítězů v sektoru stremingu. V případě, že pokles na akciových trzích skončil, akcie DIS se mohou velmi rychle zotavit.

Po prvním zotavovacím rally bylo vytvořeno nové střednědobé minimum, kam umístíme stop-loss pro tento obchod. Překročení ceny 100,50 USD můžeme považovat za validní kupní signál. Pokud bude pokračovat celkové zotavení na Wall Street, můžeme očekávat, že akcie Walt Disney posílí až na 120 USD.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Webináře LYNX

Chtěli byste se více dozvědět, jak o trzích přemýšlí naši investiční specialisté? Poznat jejich obchodní přístupy a strategie? Zúčastněte se našich webinářů, kde získáte znalosti nejen o technické a fundamentální analýze. Posuňte své investování pod vedením našich investičních specialistů. Zjistěte více o webinářích LYNX.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart