Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Wingstop je franšízant a provozovatel restaurací nabízejících domácí kuřecí křidélka. Akcie v červenci vyskočily nad EMA-50. Od té doby cena pozvolna rostla. V současné se trend vrátil zpět k hranici EMA-50.


Uvedením nového kuřecího sendviče na trh společnost dosáhla nejvyššího počtu denních transakcí od svého založení. Je možné, že při dalším návratu k EMA-50 mohou investoři opět na akcie WING sázet. Pokud by trend klesl pod tento klouzavý průměr, nastavení stornujeme.


Dlouhou pozici můžeme otevřít nad pondělním maximem. Po vstupu pozici zajistíme pod EMA-50.

Akcie Wingstop: Vstupní signál do long pozice
Akcie Wingstop graf
Cenový graf akcie WING. Zdroj: Trader Workstation (27. 9. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart