Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

CRISPR Therapeutics se zabývá vývojem a komercializací terapií odvozených od technologie editace genomu. Společnost nabízí platformu, která umožňuje přesnou a cílenou modifikaci genomové DNA. Situaci v posledních týdnech dominují býci. Nyní se trend konsoliduje v oblasti EMA-20.

Společnost doposud zveřejnila vynikající výsledky studií, které se nyní začínají přesouvat z výzkumné fáze do oblasti komerčně dostupných terapií. Očekává se, že firma CRISPR Therapeutics podá žádost o schválení své technologie na léčbu krevních chorob ještě v tomto roce.

Současný pokles ceny akcií nám poskytuje příležitost k atraktivnímu vstupu na trh. Dlouhou pozici lze otevřít při cenách nad pondělním maximem. Stop-loss umístíme pod minimum stejné svíčky, čímž optimálně využijeme aktuální korekci.

 

Cenový graf akcie CRSP
Cenový graf akcie CRSP. Zdroj: Trader Workstation (26. 7. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart