Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Heineken je jedním z největších pivovarů na světě a jeho výrobky jsou k dostání téměř ve všech zemích světa. Po těžkém období během pandemie COVID-19 se akcie od té doby zotavila. Po červnovém oslabení se v červenci podařilo býkům převzít iniciativu a překonali EMA-20 i EMA-50. V současné době je trend ve fázi korekce.

Rozvolnění cestovního ruchu se příznivě odráží na ziscích společnosti, která vlastní řadu světoznámých značek, jako je například Heineken, Amstel, Desperado nebo Tiger. Poptávka po společenském životě roste nehledě na rusko-ukrajinský konflikt a vysokou inflaci.

Na trh můžeme vstoupit v podstatě bezprostředně. Stop-loss umístíme těsně pod EMA-50, což nám poskytne přijatelné riziko a obrovský prostor k růstu.

Akcie Heineken a cenový graf
Cenový graf akcie HEIA. Zdroj: Trader Workstation (9. 8. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart