Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Infineon je přední výrobce polovodičových řešení, který se při vývoji svých produktů zaměřuje zejména na témata energetické účinnosti, mobility a bezpečnosti.  Technologické akcie v první polovině roku neprocházely nejlepším obdobím. A to se nevyhnulo ani cenným papírům Infineon. Cena akcie IFX však od začátku července posiluje a nedávno překonala EMA-50.

Společnost Infineon je se svými produkty zastoupena téměř ve všech oblastech moderního života, který je z velké části založen na elektronice. Polovodiče této společnosti se používají mimo jiné v elektronice vozidel, osobních počítačích, mobilních telefonech, čipech, identifikačních kartách, kreditních kartách a v osvětlovacích systémech. Najdeme je také v nejrůznějších řídicích zařízeních, domácích spotřebičích a napájecích zdrojích.

Společnost zveřejňuje čtvrtletní výsledky 3. srpna 2022. Abychom mohli vstoupit na trh s dobrým RRR, pracujeme s limitním příkazem na 25,50 EUR. Pozici můžeme následně zajistit pod EMA-20.

 

Cenový graf akcie Infineon
Cenový graf akcie IFX. Zdroj: Trader Workstation (2. 8. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart