Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
 

ETF s ISIN: IE00B6R51Z18 jsme doporučovali již minulý týden. Nákupní signál na 11,50 USD byl zcela jasný. Cena akcie ovšem posílila příliš rychle na to, aby nám poskytla rozumný kupní signál. Nyní máme novou nákupní příležitost kvůli korekci z minulých dnů.

Zelená energie postupem času stále více získává na významu a toto téma je posíleno i současnou geopolitickou situací. V mnoha vyspělých zemích neustále přibývají obrovské dotační programy pro segment čisté energie. Státy se vedle klimatické neutrality snaží docílit také energetické nezávislosti na jiných státech. Mezi největší pozice v ETF patří Vestas Wind, Orsted, Enphase Energy, NextEra Energy, SolarEdge a také Plug Power.

Návrat zpět k EMA-20 by mohl být atraktivní příležitostí pro otevření dlouhé pozice. V našem scénáři volíme jako nákupní bod úterní minimum. Pozici můžeme zajistit těsně pod EMA-20. Pokud by cena před otevřením pozice klesla pod klouzavý průměr, nastavení stornujeme.

 
INRG - podmínky vstupu do pozice long
Cenový graf INRG

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart