Po silném nárůstu v létě letošního roku se v posledních několika měsících navrátil klid do “zlatého trendu”. Zajímavý je fakt, že korekce šla od doby nárůstu mezi květnem a srpnem směrem k Fibonacciho křivce o 38,2 %. To je zpravidla hranice, kde se býci opět snaží dostat zpět do hry.

Vzhledem k tomu, že akciové trhy v dohledné době chystají na větší korekci, zájem o tradičně bezpečná útočiště by se mohl znovu pomalu zvedat. Stále nenastal kupní signál, ale nad cenou 43 EUR by se situace mohla rychle změnit.

Pokud si chcete být jisti, můžete čekat až ETF pod ISIN: DE000A0S9GB0 zavře nad cenou 43,10 EUR. Stop-loss bychom měli umístit také blízko k zavírací ceně na denním grafu, abychom předešli falešnému signálu. Cenový cíl zde můžeme nastavit velmi atraktivní.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart