Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Rozsáhlá nabídka filmů a seriálů průkopníka streamingu nepřestává lidi bavit ani po pandemii COVID-19. Akcie Netflix se v květnu dokázaly vymanit z bočního pohybu. 19. července dosáhly hranice 485 USD. Se zveřejněním čtvrtletních údajů pak cena klesla až k hodnotě EMA-50.

Netflix nyní přísněji postupuje proti černému sdílení účtů. Z hlediska počtu zákazníků byly tyto iniciativy zcela úspěšné. S 5,89 miliony nových uživatelů byla doslova rozprášena očekávání analytiků, kteří ve druhém čtvrtletí předpokládali přírůstek zhruba 2 milionů nových uživatelů. V pondělí se akciím Netflixu podařilo ukončit konsolidaci z posledních dnů a vykázat další posílení.

Po odražení se zpět k oblasti 430 USD by mohlo být otevření dlouhé pozice slibné. Obchod můžeme zajistit těsně pod EMA-50.

Akcie Netflix: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Netflix
Cenový graf NFLX. Zdroj: Trader Workstation (1. 8. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart